In English
Lūžio taškas

Vakaro programa

Vakarienė. Lietuviškas rudens sezonas prancūzo šefo rankose

LŪŽIO TAŠKO vakarienę gamins ir su svečiais bendraus Prancūzijos šefas Xavier Bouriot, meistro rankomis kulinariniais šedevrais paversiantis sezonines lietuviškas rudens gėrybes. X. Bouriot yra dirbęs garsiuosiuose restoranuose „Lucas Carton“, „Mishel Rostang“, „Auberge des Templiers“, „Guy Savoy“, kur mokėsi iš aukščiausios meistrystės virtuvės šefų Alain Senderens, Guy Savoy, Gerard Boyer ir Alain Ducasse. 2017 m.  jis buvo priimtas į „Les Disciples D'Escoffiers“ – organizaciją, skleidžiančią  legendinio restoratoriaus Auguts Escoffier idėjas.

Vakarėlis. Autentiška Balkanų fiesta

LŪŽIO TAŠKO vakarėlyje – Europos muzikos festivalių žvaigždė, Rumunijos kalnų kaimelio, kuriame įkvėpimo vis užsuka pasisemti pats Goranas Bregovičius, romų grupė „Fanfara Transilvania“. 8 vyrai, muzikantų kastos atstovai, groti išmoko anksčiau, nei kalbėti, o muzika liejasi iš jų širdies gelmių – natos jiems nereikalingos. Repertuare tradicinė rumunų muzika maišosi su Balkanų ritmais, dub‘as pereina į džiazą ir išauga į funk‘ą – neįmanoma nusėdėti vietoje!

Vakarėlis. Lietuviškas indie folk rokas

LŪŽIO TAŠKO vakarėlį apšildys lietuviška indie folk roko grupė „Baltasis kiras“, save pristatanti kaip būrį besišypsančių draugų, kelioms akimirkoms pakylančių į paukščio skrydį. Vos suskambus grupės hitų „Lūpytės“ ir „Saulė šviečia“ akordams nelieka nieko kito, kaip tik šėlti. Ar dar reikėjo daugiau priežasčių pakviesti šią grupę į mūsų sceną?