Lužiotaškas Superia
lt en

Kaip LŪŽIO TAŠKAS tapo legenda ir šiemet švenčia jau 20-ąjį gimtadienį?

  • Sprendimų priėmėjai - ir scenoje, ir salėje
  • Pačios aktualiausios temos
  • Lengvo ir neformalaus bendravimo atmosfera, padedanti sutvarkyti visus reikalus

Štai dėl ko LŪŽIO TAŠKAS tapo svarbia vieta susitikti įtakingiausiems Lietuvos verslo savininkams ir  vadovams. 2005 m. rudenį prasidėjusi nuo nedidelio verslininkų susitikimo kurorte, per du dešimtmečius LŪŽIO TAŠKO konferencija išaugo į svarbiausią dviejų dienų renginį, kurio dalyvių  skaičių  sąmoningai ribojame iki 600.

Jubiliejinio LŪŽIO TAŠKO tema – Anno 2024. Manome (ir mūsų keynote pranešėjai tai patvirtina), kad gyvename esminių sprendimų metais, kurie nulems, kaip per artimiausią dešimtmetį pasibaigs ši įsibėgėjanti viso pasaulio krizė. Deja, kol kas ryškėja vaizdas, kad ekonominį, gynybos, intelektinį pranašumą turinti Vakarų civilizacija bet kokia kaina bando konflikto išvengti ir taip visi kartu žengiame į dar vieną istorijos pasikartojimo ratą. Apie tai – konferencijos pirmosios dienos sesija Urbi et Orbi. Karas, badas ar maras – mes turime keltis ir dirbti savo darbą, tad paralelinė pirmosios dienos sesija Silva Rerum skiriama verslo paveldėjimo ir jo teisingo valdymo temoms. Antrąją dieną kviečiame į ilgo ir sveiko gyvenimo sesiją Mens Sana in Corpore Sano.

LŪŽIO TAŠKO visus metus laukiantys dalyviai jau įprato į Palangą atvykti diena anksčiau ir aistringai dalyvauti sporto turnyruose. Šiemet Citius, Altius, Fortius dienoje be jau tradicinio teniso, golfo, bėgimo ir paplūdimio tinklinio turėsime ir jubiliejinį 20-ies kilometrų pajūrio žygį.

Šiemet ypač svetingai laukiame visų – ir ilgamečių savo dalyvių ir tų, kurie laukė jubiliejaus, kad pagaliau apsilankytų LŪŽIO TAŠKE!