In English
Lūžio taškas

Apie

Net ir pasaulinė pandemija nesustabdė veržlaus Lietuvos ekonomikos augimo, vos per keliolika metų iš Europos paribio atvedusio mus į Europos vidutiniokų su dideliu augimo potencialu gretas. Esame VIETINIAI – žinantys savo laisvės kainą, darbštūs ir kūrybingi, gebantys greitai perprasti ir prisitaikyti prie globalaus pasaulio taisyklių. VIETINIS – dar ir tas, kuris čia ilgam ir galvoja, ką paliks po savęs: namuose, mieste, šalyje, planetoje. Asmeninė gerovė svarbiausia sėkmingo verslo pradžioje, tačiau po kurio laiko neišvengiamai kyla Benjamin Franklin dar prieš 300 metų Amerikos kapitalistams suformuluotas iššūkis – „Do well by doing good“. Ir šis iššūkis išmintingiems Lietuvos verslininkams kyla pačiu laiku – tvarumo, socialinės atsakomybės, dosnesnio dalijimosi iš verslo vis  garsiau reikalauja subrendusios pasaulio visuomenės.

LŪŽIO TAŠKO programoje – būtent tokio tvaraus verslo pavyzdžiai, džiuginančios geriausių pasaulyje lietuvių istorijos. Taip pat – atidus žvilgsnis į didžiausias verslo aplinką veikiančias aktualijas: infliaciją bei žaliavų brangimą, Lietuvos šansą neužstrigti vidutinių pajamų spąstuose. O atidarymui – sukrečiančios pasaulinio garso rašytojo Parag Khanna prognozės apie naująjį civilizacijos lūžį, milijardinę žmonių migraciją, kuri neišvengiamai palies ir jaukų europinį užutekį taip sėkmingai kuriančius VIETINIUS lietuvius.

17-tąjį kartą organizuojama verslo savininkų ir vadovų konferencija LŪŽIO TAŠKAS kasmet vyksta Palangoje, pasibaigus vasaros sezonui tampančia puikia oaze susitikti toliau nuo didmiesčių triukšmo. Tarptautinių aktualijų konferencijos programa ir intensyvaus networking‘o galimybė kasmet sutraukia lojalius dalyvius, o jų teigiami atsiliepimai pritraukia vis naujų svečių. Nepaisant konferencijos populiarumo, esame priėmę sprendimą nebedidinti dalyvių skaičiaus - jis yra sustojęs ties 500. Manome, kad tokio dydžio bendruomenė užtikrina gerą konferencijos patirtį, kai panašaus aukšto lygio svečiams sukuriamos palankios sąlygos kokybiškam bendravimui.