In English
Lūžio taškas

COVID-19

Kartu su visu pasauliu išgyvenę kelis COVID-19 nežinomybės mėnesius, vis tik nusprendėme ir šiais metais LŪŽIO TAŠKĄ organizuoti įprastu – gyvos konferencijos - formatu. Akivaizdu, kad gyvas bendravimas yra tai, ko labiausiai trūko karantino namuose uždarytiems žmonėms ir tai galioja ne tik asmeniniams, bet ir verslo santykiams. Stipriu postūmiu tapo ilgamečių LŪŽIO TAŠKO partnerių palaikymas ir entuziazmas kviesti visus į Palangą kartu ieškoti atsakymų, kas atsitiko ir kas laukia ateityje. Esame nedidelė vadovų konferencija ir tai šiais metais yra mūsų stiprybė, kai grandiozinės konferencijos užsienyje negali vykti dėl dalyvių skaičiaus ribojimų.

Be jokios abejonės, imamės visų priemonių Jūsų saugumui užtikrinti:

  • Pakeitėme konferencijos vietą į naująją erdvią Palangos koncertų salę, kurios plotai atitinka ir viršija Vyriausybės reikalavimus renginiams uždarose patalpose.
  • Konferencijos pietūs ir vakarienė bus sėdimi, svečiai bus aptarnaujami prie stalų – taip išvengsime būriavimosi valgymo vietose.
  • Tikimės, kad iki rugsėjo pabaigos į Lietuvą jau laisvai galės atvykti pranešėjai iš daugelio Europos valstybių ir juos galėsime išvysti scenoje gyvai. Išimtis – pranešėjai iš JAV, tad konferencijoje turėsime kelis video interviu realiu laiku.
  • Koncertas ir vakarėlis – neišvengiama ir labai maloni LŪŽIO TAŠKO dalis. Juos taip pat perkeliame į Palangos koncertų salės specialiai dideliems koncertams skirtą erdvę.
  • Pasirūpinsime dažnu patalpų valymu ir dezinfekavimu, dezinfekcinio skysčio taškais visoje konferencijos teritorijoje.
  • Grąžinsime konferencijos dalyvio mokestį per 3 darbo dienas, jeigu konferenciją teks atšaukti dėl naujų Vyriausybės įvestų karantino apribojimų. 

Pasaulinės pandemijos gali būti naująja mūsų realybe, tad turime išmokti per jas gyventi, dirbti ir toliau tęsti savo socialinį gyvenimą. Atvykite patirti, kaip tai veikia gyvai.    

 

Likite sveiki ir iki susitikimo Palangoje!