In English
Lūžio taškas

COVID-19

Išgyvenome pernai, tuo drąsiau jaučiamės šiemet! Ir jeigu pernai mes patys, LŪŽIO TAŠKO partneriai, ilgamečiai dalyviai dar dvejojo dėl gyvų renginių ateities, dabar yra visiškai aišku: mums visiems labiausiai stinga to, ką atėmė pandemija - gyvo bendravimo ir apsikeitimo patirtimi. Vakcinacija ir natūralūs pandemijos aktyvumo ciklai žada ramią rudens pradžią, tačiau tam tikri reikalavimai greičiausiai išliks: 

  • GALIMYBIŲ PASAS. Konferencija vyks uždarose patalpose, todėl dalyvių prašysime turėti Galimybių pasą ar kitą skaitmeninį atitikmenį; jo dar neturintys svečiai galės gauti dokumentą vietoje, atlikę greitąjį antigenų testą (atsakymas per 20 min.)
  • ERDVĖS. Konferencija vyks Palangos koncertų salėje ir Kurhauze – erdvėse, kuriose galime užtikrinti retą dalyvių išsodinimą. Pietūs ir vakarienė bus sėdimi, svečiai bus aptarnaujami prie stalų – taip išvengiant būriavimosi valgymo vietose. Koncertas ir vakarėlis taip pat vyks Palangos koncertų salės specialiai dideliems koncertams skirtoje erdvėje.
  • KAUKĖS, DEZINFEKAVIMAS. Pasirūpinsime nuolatiniu patalpų vėdinimu, valymu ir dezinfekavimu. Jei išliks dabar galiojanti tvarka – konferencijos dalyviai patalpose privalės dėvėti vienkartines kaukes (jų parūpinsime pakankamai).
  • DALYVAVIMO ATŠAUKIMAS. Taikome pačią lanksčiausią dalyvavimo atšaukimo tvarką: kilus dvejonėms dėl pandeminės situacijos ar savo sveikatos, dalyvavimą konferencijoje atšaukti ir sumokėtus pinigus atgauti galima iki pat konferencijos dienos.

 

Likite sveiki ir iki susitikimo Palangoje!