In English
Lūžio taškas

Apie

Laura Mičiūnienė
Laura Mičiūnienė
Konferencijos LŪŽIO TAŠKAS 2017 organizatorė
13-asis LŪŽIO TAŠKAS pasirinko temą „Signalai“. Analizuosime signalus visur: politikoje, ekonomikoje, gamtoje, sporte ir smegenyse. Civilizacija prislopino žmogaus gebėjimą skaityti ženklus ir išmokė kliautis vyraujančia nuomone. Bet pykstame, kai nutinka mums netikėti dalykai – laimi ne tie politikai, o milijonus uždirba kiti. Pasiruoškite: LŪŽIO TAŠKO pranešėjai nukreips Jūsų žvilgsnius į netikėtas vietas ir išsprogdins Jūsų saugius socialinius burbulus. Iki susitikimo signalizuojančiame LŪŽIO TAŠKE!
Aidas Galubickas
Aidas Galubickas
Oaklins |M&A Baltics, Partneris
Signalus mes dažniausiai atpažįstame jau po laiko – kai nutinka kažkas labai svarbaus suprantame, kad tikrai matėme perspėjimo ženklus, tačiau jų neatpažinome arba nenorėjome atpažinti. Ignoruoti perspėjimo signalus ypatingai esame linkę negatyvių, grėsmingų įvykių akivaizdoje. Wishfull thinking jėga neleidžia mums tikėti tiek negatyviais, tiek pozityviais pokyčiais - mes tiesiog nenorom vengiame pokyčių, kokie jie bebūtų. Tereikia prisiminti savo nuostabą po Brexit balsavimo ar Donald Trump pergalės. Ir vistik reikšmingiausi įvykiai labai dažnai turi juodosios gulbės pavidalą. Paieškokime nematomų – ar tiesiog ignoruojamų – perspėjimo signalų LŪŽIO TAŠKE!
Irmantas Norkus
Irmantas Norkus
Advokatų kontoros COBALT vadovaujantis partneris Lietuvoje
Manoma, kad Nathan Rothschild pirmasis Londone sužinojo apie Napoleono pralaimėjimą Vaterlo mūšyje ir pasinaudojo šia informacija susikrauti įspūdingą pelną Londono biržoje. Tai greičiau legenda nei faktas, tačiau ji parodo, kad verslininkai visais laikais stengėsi suprasti aplinkos siunčiamus signalus ir jų galimą poveikį. Šiuolaikinėje informacijos eroje signalai žymiai sudėtingesni, jų siunčiamą informaciją suprasti sunkiau, bet jie vis dar ypač svarbūs verslo sėkmei. Signalas reiškia pradžią. Jis konsoliduoja ir kviečia pasiruošti. Teisininko veikloje signalas paprastai būna raudonas, tačiau versle jis gali būti įvairių spalvų. Bet kuriuo atveju signalas – tai informacija. Laimi tas, kuris moka ją skaityti.