In English
Lūžio taškas

LŪŽIO TAŠKAS 2018:
SMĖLIO PILYS

Kada

2018 m. rugsėjo 27-28 d.

Kur

Viešbutis „Vanagupė“, Palanga

REGISTRACIJA
Mecenatas
Superia Corporate Finance Superia Corporate Finance

Pranešėjai

Nathan Hodge Nathan Hodge
Nathan Hodge
CNN biuro Maskvoje vadovas
CNN biurui Maskvoje nuo šių metų pradžios vadovaujantis patyręs karštų taškų žurnalistas Nathan Hodge LŪŽIO TAŠKE pristatys atidaromąją – geopolitikos tendencijų – sesiją. Sovietų sąjungos subyrėjimą, konfliktus Afganistane ir Pakistane nušvietęs žurnalistas pristatys požiūrį į dabartinius didžiųjų pasaulio poltikos galių pokyčius bei moderuos diskusiją apie JAV prezidento Donald Trump vadovavimo specifiką.
Julian Lindley-French Julian Lindley-French
Julian Lindley-French
Britų istorikas, rašomos knygos XXI Century Strategy for Declining Powers autorius
Šių metų LŪŽIO TAŠKO konferenciją atidarys britų istorikas, rašytojas Julian Lindley French, šiuo metu rašantis knygą „XXI Century Strategy for Declining Powers”. Ar iš tiesų globalūs pokyčiai pastaraisiais metais įgauna neregėtą pagreitį ir grasina nusistovėjusiam Vakarų komfortui? Tapo madinga prognozuoti vakarietiškos santvarkos ir jos puoselėjamų vertybių, transatlantinių ryšių pabaigą. Tačiau pranešėjas mano, kad patys Vakarai yra linkę pervertinti tiek diktatūriškai valdomo „kito“ pasaulio galias, tiek savo pačių silpnumą. Kokias strategines kryptis šioje geopolitinėje sumaištyje turėtų rinktis verslas?
Mark Buchanan Mark Buchanan
Mark Buchanan
JAV fizikas, rašytojas, žurnalistas
Amerikietį Mark Buchanan galima pristatyti kaip socialinės fizikos entuziastą: jis įtaigiai aiškina socialinius reiškinius per fizikos teoriją, padedančią suprasti ir prognozuoti socialinių visuomenės santykių, ekonomikos ir politikos ateitį. Jo knyga „Ubiquity: Why Catastrophes Happen" ir smėlio pilių formavimosi bei griūties teorija padiktavo šių metų LŪŽIO TAŠKO temą.
Danas Tvarijonavičius Danas Tvarijonavičius
Danas Tvarijonavičius
Bendrovės „Roquette Amilina“ įkūrėjas, „Roquette Freres S.A” bazinių produktų R&D padalinio vadovas
Šių metų „Lūžio taško“ vadovo kėdėje – žmogus, savo kailiu patyręs visus didžiojo verslo pakilimus ir nuosmukius ir sugebantis derinti žingeidų mokslininko protą su sėkmingo verslininko nuovoka. Biochemijos ir medicinos mokslų daktaras Danas Tvarijonavičius gali būti vadinamas žemės ūkio alchemiku, kuris sugebėjo inovatyviu produktu paversti paprastą lietuvišką kvietį ir iš jo – nuo nulio, tik iš idėjos savo galvoje - išauginti klestinčią pasaulinio lygio įmonę. Ko iš „Amilina“ susijungimo su pasauline augalinės kilmės ingredientų lydere „Roquette“ gali pasimokyti visas Lietuvos verslas?